İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zümrütevler İlkokulu - Yazarlar Okulda Projesine Tam Destek
Zümrütevler İlkokulu beş senedir Yazarlar Okulda Projesine Tam Destek Veriyor. Okuma alışkanlığını sağlamak için öğrencilerle farklı etkinlikler de düzenlenen okulda her ay bir kitap şenliği yapılıyor veya bir yazar okula davet edilip öğrencilerle sohbet etmesi sağlanıyor.![Zümrütevler İlkokulu - Yazarlar Okulda Projesine Tam Destek](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_17114809_2222.jpg)
Zümrütevler İlkokulu Beş S senedir Yazarlar Okulda Projesine Tam Destek Veriyor. Okuma alışkanlığını sağlamak için öğrencilerle farklı etkinlikler de düzenlenen okulda her ay bir kitap şenliği yapılıyor veya bir yazar okula davet edilip öğrencilerle sohbet etmesi sağlanıyor.