İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zümrütevler İlkokulu - Canım Peygamberim Kitap Okuma Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.
![Zümrütevler İlkokulu - Canım Peygamberim Kitap Okuma Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_28165259_canim_peygamberim2.jpg)
Canım Peygamberim Kitap Okuma Yarışmasında dereceye giren öğrencilere Zümrütevler İlkokulu Müdürü Hüseyin Dülger tarafından çeşitli ödüller verildi. Tüm öğrenciler huzurunda , birinci olan öğrenciye çeyrek altın ikinci ve üçüncü olan öğrenciye gram altın verdi. İlk ona giren öğrencilere de diş macunu ve diş fırçası hediye edildi.