İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yaşasın Çocuk Var
Sizler yokken nasıl okulların tadı yoksa inanın sokakların da yok. Yarın neşenizi, özleminizi ve en önemlisi tedbirinizi kuşanın. Varsın maskeler gülüşünüzü kapatsın biz sizi cıvıltınızdan tanırız. Siz mesafeli durun yeter, bazen hayallerde de sarılırız. Evet yarın uzun bir aradan sonra mekanın sahipleri sokaklara geri geliyor, iyi ki geliyor.![Yaşasın Çocuk Var](/meb_iys_dosyalar/2020_05/20144727_12-1.jpg)