İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Voleybol Genç Kızlar İstanbul Şampiyonu olan Özel Bil Koleji Voleybol Takımı ve Matematik Yarışmaları Birincileri ile öğretmen ve okul yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.
Voleybol Genç Kızlar İstanbul Şampiyonu olan Özel Bil Koleji Voleybol Takımı ve Matematik Yarışmaları Birincileri ile öğretmen ve okul yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.![Voleybol Genç Kızlar İstanbul Şampiyonu olan Özel Bil Koleji Voleybol Takımı ve Matematik Yarışmaları Birincileri ile öğretmen ve okul yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/22104736_30.jpg)