İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sinan Aydın, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Aytekin Yılmaz ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu Ziyarette bulundular.
Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sinan Aydın, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Aytekin Yılmaz ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'yu ziyarette bulundular.![Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sinan Aydın, Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Aytekin Yılmaz ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Alireisoğlu Ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17103808_4.jpg)