İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Üretimde Ben de Varım" sergisinin açılışı
Maltepe HAlk Eğitim Merkezi, Maltepepark AtölyePark Şubesi kursiyerlerinin hazırladığı ürünlerden oluşan "Üretimde Ben de Varım" sergisinin açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Mustafa Özer tarafından Okul Müdürlerimiz ve AVM Yönetiminin katlımı ile gerçekleştirildi.![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/10092727_16.jpg)