İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Uluslararası MUN İlçemiz Şehit Mustafa Kaymakçı AİHL'de Gerçekleştirildi
Uluslararası MUN İlçemiz Şehit Mustafa Kaymakçı AİHL'de Gerçekleştirildi.![Uluslararası MUN İlçemiz Şehit Mustafa Kaymakçı AİHL'de Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_07/27140020_F1UpOwzakAAStVl.jpg)
Uluslararası MUN (Model United Nations) Programı İlçemiz Şehit Mustafa Kaymakçı AİHL'de Kaymakamımız Sn.Bahri Tiryaki, İlçe Müdürümüz Sn. Murat Altınöz, ABD ve Türkiye geneli 8 okuldan gelen öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla başladı.