İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Volkan Pullu ve Kartal İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Dursun Teyran , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Volkan Pullu ve Kartal İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Dursun Teyran , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.![Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Volkan Pullu ve Kartal İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sn. Dursun Teyran , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/26125720_IMG_7182.jpg)