İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tören ve Programlar hakkında İlçe Tören Komisyonunda görevli Şube Müdürü, Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU, Müdürlüğümüz tarafından sene boyunca gerçekleştirilecek Tören ve Programlar hakkında İlçe Tören Komisyonunda görevli Şube Müdürü, Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi.![Tören ve Programlar hakkında İlçe Tören Komisyonunda görevli Şube Müdürü, Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerle bir toplantı gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/27093420_70799400_2378261642209367_1649811876013408256_o.jpg)