İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SUZAN AHMET YALKIN ORTAOKULU OKULUMUZDA SİVİL SAVUNMA GÜNÜ
![SUZAN AHMET YALKIN ORTAOKULU OKULUMUZDA SİVİL SAVUNMA GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_01011211_20160229_101331.jpg)
Sayın Kaymakamımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve çok sayıda değerli konuğumuzun katlımıyla ilçemiz itfaiye ve kurtarma ekipleri ile birlikte çok başarılı bir tatbikat gerçekleştirdik.
Öğrencilerimiz tatbikat boyunca dikkatli bir biçimde direktiflere uyarak okulumuzu başarılı bir şekilde boşalttı. Ayrıca ekipler tarafından program sonunda kazalara karşı alınacak önlemler adına yapılan tatbikat izleyenler açısından görsel şölene dönüştü.