İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sube Mudurlerimize Veda
İlçemizde görev sürelerini doldurarak Maltepe Eğitim Ailemizden ayrılan Şube Müdürlerimiz Sn. Hamit İyigün, Sn. Gökhan Memiş, Sn. Abdurrahman Kayabaş ve emekli olan @sehitmuratnaibogluiho Okul Müdürümüz Sn. Mehmet Sadık Özdemir için ilçemiz okul müdürlerinin katılımıyla düzenlenen veda etkinliğinde, plaketleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. @h_aydogdumeb tarafından takdim edildi. Şube Müdürlerimize yeni görev yerlerinde başarılar, emekli olan okul müdürümüze sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.![Sube Mudurlerimize Veda](/meb_iys_dosyalar/2021_08/30004851_27.jpg)