İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sancaktepe Kaymakamı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU ve Maltepe Kaymakamımız Sayın Meftun DALLI'nın ziyaretleri
Sancaktepe Kaymakamı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU ve Maltepe Kaymakamımız Sayın Meftun DALLI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU'yu ziyarette bulundular. Sancaktepe Kaymakamı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU daha önce birlikte çalıştığı Müdürümüze hayırlı olsun temennilerini iletti.![Sancaktepe Kaymakamı Sayın Adnan ÇAKIROĞLU ve Maltepe Kaymakamımız Sayın Meftun DALLI'nın ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2019_10/16145056_10.jpg)