İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu - Şampiyon Cimnastikciler Kaymakamımızı Ziyaret Etti

Konya’da gerçekleştirilen ve 21 ülkeden sporcunun katıldığı Konya Rumi Çocuk Oyunları Şampiyonasında şampiyon olan cimnastikçiler Kaymakamımızı ziyaret etti.
Prof. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu - Şampiyon Cimnastikciler Kaymakamımızı Ziyaret Etti

21-22 Nisan’da Konya’da gerçekleştirilen ve 21 ülkeden sporcunun katıldığı “5.Uluslararası Konya Rumi Çocuk Spor Oyunları”nda, Prof.Abdullah Türkoğlu Ortaokulu öğrencisi iki kardeş sporcu turnuva şampiyonu oldular.

 

 

5.Uluslararası Konya Rumi Çocuk Spor Oyunları “Yıldız Kızlar” kategorisinde yarışan İpek BAKAR turnuva birincisi, “Yıldız Erkekler” kategorisinde yarışan Mehmet Ali BAKAR da turnuva birincisi olarak madalya aldılar. İlçemiz Prof.Abdullah Türkoğlu Ortaokulu’nda okuyan sporcular okul müdürü Mustafa Uzun ile birlikte Maltepe Kaymakamımız Necip ÇAKMAK’ı makamında ziyaret ettiler.

 

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Kaymakamımız Necip ÇAKMAK “Göstermiş oldukları başarılarla ilçemizin tanıtımına katkı sağlayan genç sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum” dedi.

 

 

Daha önce İstanbul Şampiyonu olup Konya Rumi Çocuk Spor Oyunları’na katılmaya hak kazanan sporcular, 2020 yılında Japonya’nın Tokyo kentinde yapılacak olan Olimpiyatlar da ülkemizi temsil edecekleri belirtildi.

 

 

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminden sonra sona erdi.

Kaynak: http://www.maltepe.gov.tr/maltepe.asp?Sayfa=6&HaberID=589

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.