İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sporları Judo Şampiyonasında derecelerle dönen sporcularımız ve Maltepe Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.
Okul Sporları Judo Şampiyonasında derecelerle dönen sporcularımız ve Maltepe Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.![Okul Sporları Judo Şampiyonasında derecelerle dönen sporcularımız ve Maltepe Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu'yu ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/22105403_42.jpg)