İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenlerimizin Yeteneklerini, Hobilerini ve Çektikleri Fotoğrafları @maltepemem34 Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşıyoruz
Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında her ay, öğretmenlerimizin yeteneklerini, hobilerini ve çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz. "Ayın Fotoğrafları, Ayın Yeteneği, Ayın Hobisi" İstanbul'daki tüm öğretmenler için her ilçede yapılacak aylık seçimler, Ocak ayında başlayacak ve Temmuz ayında sona erecek. Her ilçeden her ay seçilen fotoğraflar, yetenek ve hobi sunumları İl MEM tarafından da değerlendirilebilecek. Her bir etkinlik için son başvuru tarihi her ayın son günü Sosyal medya paylaşımları, takip eden ayın ilk haftası içine ve farklı günlerde yapılacak Başvurular için ogimaltepe@gmail.com![Öğretmenlerimizin Yeteneklerini, Hobilerini ve Çektikleri Fotoğrafları @maltepemem34 Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşıyoruz](/meb_iys_dosyalar/2021_01/18131745_Desktop.jpg)