İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
NEZAHAT ASLAN EKŞİOĞLU İLKOKULU YARDIM KAMPANYASI
UMUT TRENİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN HATAY İLİ ALTINÖZÜ İLÇESİNDE KURULACAK KÜTÜPHANE İÇİN OKULUMUZ 4/E SINIFI ÖĞRENCİSİ ÖYKÜ ÖZEL KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATMIŞTIR.![NEZAHAT ASLAN EKŞİOĞLU İLKOKULU YARDIM KAMPANYASI](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_08100113_1.jpg)
ÖYKÜ ÖZELİN KİTAP KAMPANYASI SON HIZLA GİDİYOR HATAY ALTINÖZ İLÇESİNDE KURACAĞIMIZ KÜTÜPHANELERİNE ÖYKÜ ÖZEL VE ARKADAŞLARININ DESTEĞİYLE 1000 KİTAPA TAMAMLAYACAĞIZ TEŞEKKÜRLER ÖYKÜ ÖZEL VE ARKADAŞLARI UMUT TRENİ 05354227120