İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu Projemiz Haberde İmza Gazetesinde
Maltepe Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu, bir çok okula örnek olacak bir projeye imza atıyor. “Her Şey Bir Hayalle Başlar. Çocukların Hayallerine Verdiğimiz Emek, Mutlu Bir Gelecek Demek.” sloganı ile yola çıkan okul, Erzurum Dumlu İlkokulu ve Dumlu Ortaokulu öğrencilerinin kağıtlara döktükleri hayallerini gerçekleştirmek için yola çıktı. Nezahat Aslan Ekşioğlu ilkokulu müdürü Hasan Ali Bayrak ve yardımcısı ve Proje koordinatörü Zübeyde Ergül´ün girişimleri ile başlatılan proje´de; Dumlu İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden istek ve hayalllerini kağıtlara dökmeleri istendi. Boş A-4 sayfalarına onlarca isteklerini yazan çocukların doldurdukları bu kağıtlar Nezahat Aslan Ekşioğlu ilkokulu´na ulaştı. Haberin detayı aşağıda ki videoda yer almaktadır.![Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu Projemiz Haberde İmza Gazetesinde](/meb_iys_dosyalar/2017_02/07150412_25.jpg)