İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu Müdürü Ramazan Esmen, öğretmenleri, öğrencileri ve okul aile birliği başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Soner Can'ı ziyarette bulundular. Öğrenciler geri dönüşüm temalı hazırlamış oldukları tabloları paylaştı.
Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu Müdürü Ramazan Esmen, öğretmenleri, öğrencileri ve okul aile birliği başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Soner Can'ı ziyarette bulundular. Öğrenciler geri dönüşüm temalı hazırlamış oldukları tabloları paylaştı.![Mutluhan Uzunal Çolakoğlu Ortaokulu Müdürü Ramazan Esmen, öğretmenleri, öğrencileri ve okul aile birliği başkanı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Soner Can'ı ziyarette bulundular. Öğrenciler geri dönüşüm temalı hazırlamış oldukları tabloları paylaştı.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/06115410_20220506_113418-01.jpg)