MÜRÜVVET HANIM İLKOKULU TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI (12-18 ARALIK) ETKİNLİKLERİ
![MÜRÜVVET HANIM İLKOKULU TUTUM YATIRIM VE TÜRK MALLARI HAFTASI (12-18 ARALIK) ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2017_12/14171408_20171212_141043.jpg)
12-18 Aralık Tutum,Yatırım ve Türk Malları Haftası okulumuzda kutlandı. Öğretmenlerimiz ve velilerimizin işbirliğiyle okulumuzda ülkemizin 7 bölgesini temsil eden yörelerimiz standları kuruldu, bölgelerimizi temsil eden yiyecekler,araç ve gereçler, kıyafetler sergilendi. Velilerimiz yöresel kıyafetleri giyerek öğrencilerimize bölgelerimizin tanıtımlarını yaptılar. Keyifli, eğlenceli ve bir o kadar bilgilendirici geçen program büyük beğeni aldı. Etkinliğimiz için emeği geçen herkese okulumuz adına teşekkür ederiz.