İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ve Gençlik Spor Bakanlığı , Spor Toto Teşkilatı arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.
Müdürlüğümüz ve Gençlik Spor Bakanlığı , Spor Toto Teşkilatı arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.Ak Parti İstanbul Milletvekili Sn. Osman Boyraz'ın girişimleriyle, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Kurum Başkanı Sn. Bünyamin Bozgeyik tarafından imzalanan protokolle 30 okulumuza 64 adet basketbol potası temin edilecek.Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu spor malzemeleri desteği noktasında da mutabakata varılan protokolün imzalanmasında emeği geçenlere teşekkür ederiz.![Müdürlüğümüz ve Gençlik Spor Bakanlığı , Spor Toto Teşkilatı arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/10092459_14.jpg)