İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz proje ekibi ile 2021 proje çağrısı planlama toplantılarının ikincisini çevrim içi olarak gerçekleştirdik. Toplantımıza katılarak bize önemli bilgiler veren İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörü Ömer Faruk Erdoğan'a teşekkür ederiz.
Müdürlüğümüz proje ekibi ile 2021 proje çağrısı planlama toplantılarının ikincisini çevrim içi olarak gerçekleştirdik. Toplantımıza katılarak bize önemli bilgiler veren İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörü Ömer Faruk Erdoğan'a teşekkür ederiz.![Müdürlüğümüz proje ekibi ile 2021 proje çağrısı planlama toplantılarının ikincisini çevrim içi olarak gerçekleştirdik. Toplantımıza katılarak bize önemli bilgiler veren İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörü Ömer Faruk Erdoğan'a teşekkür ederiz.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25160418_38.jpg)