İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU'nun Kurban Bayramı Mesajı
İyilik ve yardımlaşma duygusuyla, sevgi bağlarımızı güçlendiren, muhabbetle kucaklaştığımız, Mübarek Kurban Bayramına erişmenin heyecanını, sevincini, coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Hep birlikte bir kez daha güzelliklere, paylaşmanın sevincine, bir tebessüm ile büyüyen kardeşliklere şahitlik edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm eğitim camiasının Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor. Mübarek Kurban Bayramının, Aziz milletimizin ve gönül coğrafyamızın birlik beraberliğinin güçlenmesine vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.![Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin AYDOĞDU'nun Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/10164720_23152513_PHOTO-2019-07-21-13-19-19.jpg)