İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Bakanlığı Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sn. Mehmet Salih Canbal, Şube Müdürü Hüseyin Şentürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanında Eğitim Bilişim Ağı uygulama videoları çek
Milli Eğitim Bakanlığı Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sn. Mehmet Salih Canbal, Şube Müdürü Hüseyin Şentürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanında Eğitim Bilişim Ağı uygulama videoları çekimlerinin yapıldığı Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulumuzu ziyaret ettiler.![Milli Eğitim Bakanlığı Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sn. Mehmet Salih Canbal, Şube Müdürü Hüseyin Şentürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanında Eğitim Bilişim Ağı uygulama videoları çek](/meb_iys_dosyalar/2021_07/14101911_1.jpg)