İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Memur Sen İstanbul İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül ve okul müdürlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.
Memur Sen İstanbul İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül ve okul müdürlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.![Memur Sen İstanbul İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül ve okul müdürlerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/24125544_7349FCFF-BCE1-4F1D-AF97-B630B3D89142.jpg)