İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Memur Sen İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen 3 No'lu Şube Başkanı Sayın Erol Ermiş ve Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.
Memur Sen İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen 3 No'lu Şube Başkanı Sayın Erol Ermiş ve Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.![Memur Sen İl Başkanı Sayın Talat Yavuz, Eğitim Bir Sen 3 No'lu Şube Başkanı Sayın Erol Ermiş ve Eğitim Bir Sen Maltepe İlçe Temsilcisi Sayın Mustafa Karagül İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/26125337_IMG_7173.jpg)