İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-Okula Uyum Haftası
2018-2019 Okula Uyum Haftası![MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-Okula Uyum Haftası](/meb_iys_dosyalar/2018_09/13145829_IMG-20180911-WA0012.jpg)
Okula Uyum Haftası
2018-2019 eğitim öğretim yılının 17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olması nedeniyle 10-14 Eylül 2018 tarihlerinde Okula Uyum Haftası’na yönelik çalışmalar gerçekleştirildi.
Okula Uyum Haftası’nda yeni okullarına gelen öğrencilerin daha kolay uyum sağlamaları amacıyla çocuk-aile-öğretmen tanışma etkinlikleri, okul ile eğitim ortamını tanıma ve arkadaşlarıyla oyun oynayarak kaynaşmaya yönelik bir dizi etkinlikler yapıldı.