İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-Diyabet Eğitimi Semineri
Diyabet Eğitimi Semineri![MALTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-Diyabet Eğitimi Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_11/09101310_IMG-20181107-WA0009.jpg)
Diyabet Eğitimi Semineri
07.11.2018 tarihinde ‘ Okulda Diyabet Programı’ sunumu yapılmıştır. Biyoloji öğretmenleri Nurdan ŞEN ve Nezihe DİLSİZ tarafından hazırlanan program dahilinde öğrenci ve öğretmenlere diyabet ile ilgili bilgiler verilerek farkındalık yaratılmıştır.