İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Maltepe Kadir Has Bilim ve Sanat Merkezimizde düzenlenen TUBİTAK 4007 Proje Tanıtım Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Soner Can ve değerli katılımcılarımızla gerçekleşti.
Maltepe Kadir Has Bilim ve Sanat Merkezimizde düzenlenen TUBİTAK 4007 Proje Tanıtım Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Soner Can ve değerli katılımcılarımızla gerçekleşti.![Maltepe Kadir Has Bilim ve Sanat Merkezimizde düzenlenen TUBİTAK 4007 Proje Tanıtım Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Soner Can ve değerli katılımcılarımızla gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/15100723_305182461_445380904297821_5295896705418669533_n.jpg)