İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı ( Videolu)
Sevgili öğrencilerim,Siz daha doğmadan, doğum günü hediyesi misali size verilmiş bu güzel gündeyiz. 23 Nisan'dayız ve Ulusal Egemenliğimizin 100. yılını kutluyoruz.Senelerdir okullarınızda şarkılar söyleyerek,sınıflarımızı bayraklarla süsleyerek beklediğimiz o büyük bayram heyecanını bugün evlerimizde yaşıyoruz.Zamandan ve mekandan bağımsız olarak,Sizin her gününüz bayram sevinci,Sizlerle geçen her gün bizim için bayram,Sizin her gününüz kutlanmaya değer,100 yıldır olduğu gibi onurla, gururla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. Yüzyıllar yaşa 23 Nisan.![Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı ( Videolu)](/meb_iys_dosyalar/2020_04/23101630_image0.jpg)