İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Maltepe Belediyesi´nin Atıkların Değerlendirilmesi Semineri
Maltepe Belediyesi Zümrütevler İlkokulu´nda Atıkların Değerlendirilmesi Semineri Düzenledi.![Maltepe Belediyesi´nin Atıkların Değerlendirilmesi Semineri](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_01095608_dsc_0005.jpg)
Maltepe Belediyesi Çevre Düzenlemeleri Müdürlüğü Zümrütevler İlkokulu´nda Atıkların Değerlendirilmesi Semineri Düzenledi. Yetkililer Göztepe´de bulunan Atık Tesisine de bir gezi düzenleyeceklerini bildirdi.