İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liselere Giriş Sınavı'nın (LGS) uygulanması hususunda toplantı gerçekleştirerek, dikkat edilecek hususlar ve uygulamalara dair paylaşımlarda bulundu.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürleriyle birlikte Resmi ve Özel Okul Müdürlerimizin katılımıyla Liselere Giriş Sınavı'nın (LGS) uygulanması hususunda toplantı gerçekleştirerek, dikkat edilecek hususlar ve uygulamalara dair paylaşımlarda bulundu.![Liselere Giriş Sınavı'nın (LGS) uygulanması hususunda toplantı gerçekleştirerek, dikkat edilecek hususlar ve uygulamalara dair paylaşımlarda bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_05/20144939_13.jpg)