LGS 2. Nakil Sonuçlarına Göre Hiç Bir Okula Yerleşemeyen Öğrencilerin Dikkatine
![LGS 2. Nakil Sonuçlarına Göre Hiç Bir Okula Yerleşemeyen Öğrencilerin Dikkatine](/meb_iys_dosyalar/2021_08/09114600_MALTEPE_MEM.jpg)
2.Nakil Yerleştirme sonuçlarına göre hiçbir ortaöğretim kurumuna yerleşemeyen öğrenciler için, öğrenci ve velinin aşağıda belirtilen belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayıp (Eksik belge olmaksızın) 09 - 13 Ağustos 2021 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde Maltepe Kaymakamlık Binası Giriş Katında bulunan komisyona gelmeleri gerekmektedir.
İSTENİLEN BELGELER:
1.Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2.E- devletten alınacak Yerleşim yeri ve Adres Bilgisi
3-LGS Yerleştirme Sonuç Belgesi
4-Okulundan ya da Bakanlığın sayfasından alınacak Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP) Gösterir Belge