İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütüphane Haftası İlçe Programı, Maltepe Kaymakamımız Sn. Bahri Tiryaki, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürümüz Sn. Yakup Av ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla Esenkent Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.
Kütüphane Haftası İlçe Programı, Maltepe Kaymakamımız Sn. Bahri Tiryaki, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürümüz Sn. Yakup Av ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla Esenkent Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.![Kütüphane Haftası İlçe Programı, Maltepe Kaymakamımız Sn. Bahri Tiryaki, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürümüz Sn. Yakup Av ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla Esenkent Ortaokulumuzda gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/30141107_16.jpg)