İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Cisco BTT Kursu Sertifika Töreni

Cisco firması ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında dünyada 165 ülkede geçerliliği olan ve Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen Cisco Bilişim Teknolojilerini Temelleri kursu sertifika töreni, İlçe Milli Eğitim müdürümüz Faik KAPTAN´ın katılımıyla gerçekleşmiştir.
Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi-Cisco BTT Kursu Sertifika Töreni

Açılış konuşmasını yapan Cisco kurs eğitmeni Ahmet CANDEMİR, öğrencilerimizin aldıkları bu belge ile akranları içerisinde bir adım daha öne çıktıklarını ve çok önemli bilgi ve beceri sahip olduklarını ifade etti. Şu anda Türkiye´de 40.000 civarında bilişim uzmanına ihtiyaç olduğunu ve bu kurs sayesinde öğrencilerimizi bilinçlendirdiklerini ifade etti.

Daha sonra konuşma yapan okul müdürü Bilal YILMAZ, okulumuzda gerçekleşen bu kurs sebebiyle öğrencilerimizle gurur duyduğunu, bu alanda öğrencilerimizin kendilerini geliştirdikleri takdirle piyasada aranılan nitelikte bireyler olacağını ifade etti.

Son olarak konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN, öğrencilerimizin sahip olduğu belge ile önlerinde bir kapı daha açıldığını, öğrencilerimizke gurur duyduğunu, bu başarı ile yetinmeyip dah fazla başarılara imza atmak için azimli olmayı ve arkadaşlarınıza da örnek olmanız gerekliliğini ifade ederek belge almaya hak kazanan tüm öğrencilerimizi tebrik ettiğini söyledi.

Konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik KAPTAN ve okul yöneticileri öğrencilere belgelerini takdim ettiler.

Belgelerin dağıtımından sonra öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Altay Çeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.