İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde ve Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde dezenfeksiyon malzemeleri ve tulum üretiliyor.
Bakanlığımız tarafından koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında; İl Müdürümüz Sn. Levent Yazıcı öncülüğünde Kaymakamız Sn. Meftun Dallı'nın destekleriyle Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde ve Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde dezenfeksiyon malzemeleri ve tulum üretiliyor.![Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde ve Maltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde dezenfeksiyon malzemeleri ve tulum üretiliyor.](/www/images/mansetresim.png)