İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamız Sayın Meftun Dallı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu ve Şube Müdürü Sayın Nurgül Güner, Evliya Çelebi İlkokulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldiler.
Kaymakamız Sayın Meftun Dallı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu ve Şube Müdürü Sayın Nurgül Güner, Evliya Çelebi İlkokulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldiler.![Kaymakamız Sayın Meftun Dallı, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu ve Şube Müdürü Sayın Nurgül Güner, Evliya Çelebi İlkokulumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldiler.](/meb_iys_dosyalar/2021_07/01153943_26.jpg)