Kadir Rezan Has İlkokulu Öğrencisi Melisa ŞEN, Ebru Kongresi´nde
Öğrencimizin Ebru Çalışması beğeni topladı.![Kadir Rezan Has İlkokulu Öğrencisi Melisa ŞEN, Ebru Kongresi´nde](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_11133416_217ebrukongresiumraniyesliderback.jpg)
Dünyanın farklı ülkelerinde farklı teknikleri kullanarak ebru yapan ve bu sanata gönül veren sanatçıları bir araya getiren "Uluslararası 6. Ebru Kongresi" Ümraniye´de gerçekleştiriliyor.
4-B Sınıfı öğrencilerimizden Melisa ŞEN´in yaptığı çalışma, seçici kurulun onayından geçerek sergilenmeye hak kazandı.
Ümraniye Belediyesi ve Ebristan sponsorluğunda gerçekleştirilen "Uluslararası 6. Ebru Kongresi" çeşitli etkinliklerle 14 Mayıs´a kadar devam edecektir.
Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz.