İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklal Marşı'nın kabulünün . yılı etkinlikleri kapsamında Kadir Has Anadolu Lisesi okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy kabri başında anıldı.
İstiklal Marşı'nın kabulünün . yılı etkinlikleri kapsamında Kadir Has Anadolu Lisesi okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy kabri başında anıldı.![İstiklal Marşı'nın kabulünün . yılı etkinlikleri kapsamında Kadir Has Anadolu Lisesi okul yönetimi, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy kabri başında anıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/26102057_7.jpg)