İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Fındıklı bölgesinde 32 derslikli 3 okul inşaatına başlıyoruz
Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Osman Boyraz, İlçe Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Sayın Mehmet Erikçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu; Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'u ziyaret ettiler. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, İlçemiz Fındıklı bölgesinde 32 derslikli 3 okul inşaatının 1 yıl içinde tamamlanması talimatı verdiler. Hayırlı olsun.![İlçemiz Fındıklı bölgesinde 32 derslikli 3 okul inşaatına başlıyoruz](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17104316_9.jpg)