İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya TEV Abdullah Nezahat Erboz İlkokulumuzu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya TEV Abdullah Nezahat Erboz İlkokulumuzu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya TEV Abdullah Nezahat Erboz İlkokulumuzu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/03002001_1.jpg)