İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya, Guzide Yılmaz İlkokulunu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya, Guzide Yılmaz İlkokulunu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin Aydoğdu ve Şb. Müdürümüz Sn. Ozan Özkaya, Guzide Yılmaz İlkokulunu ziyaret ederek uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25155429_13.jpg)