İSTANBUL MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT ALTINÖZ'ÜN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT ALTINÖZ'ÜN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU MESAJI

Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler,

Büyük bir heyecanla başladığımız uzun ve yorucu bir eğitim öğretim yılını daha 16 Haziran 2023 itibarıyla tamamlamış bulunmaktayız.


Değerli Meslektaşlarım,

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ailelerine, milletimize ve insanlığa faydalı; çağın gerektirdiği bilgi birikimi ve donanıma sahip; milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler olarak yetişmeleri için göstermiş olduğunuz çaba ve bu süreçte yaptığınız bütün çalışmalar için her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

  Her biri çok değerli olan sevgili çocuklarımız ve gençlerimiz, uzun soluklu bu maratonda hepiniz elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştınız ve çok çaba gösterdiniz. Emeklerinizin karşılığı olan karnelerinizi aldınız. Karnelerinizde yer alan notları, güçlü yönlerinizi daha da güçlendirmeniz ve varsa zayıf yönlerinizi iyileştirmeniz için bir rehber olarak görmelisiniz. Hepiniz dinlenmeyi ve keyifli bir tatil geçirmeyi hak ettiniz. Uzun yaz tatili süresince her fırsatta okumayı ihmal etmeyeceğinize, öğrenme kayıplarını en aza indirmek için gerekli tedbirleri alacağınıza, keyifli ve verimli bir tatilin ardından yeni eğitim öğretim yılına da güçlü bir motivasyon ile başlayacağınıza yürekten inanıyorum.

 

Saygıdeğer Velilerimiz,

 Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri ve topluma faydalı bireyler olmaları adına, yıl boyunca onlara vermiş olduğunuz maddi manevi destek; eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz ile kurduğunuz iş birliği için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarımızı, karnelerindeki notlarından bağımsız olarak her zaman desteklemeye devam edeceğinize yürekten inanıyorum. Yaz tatili süresince de sevgili çocuklarımızla geçireceğiniz kaliteli vakitler ve göstereceğiniz yakın ilgi ile onları yeni eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlayacağınıza inancım tamdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm meslektaşlarımın, saygıdeğer velilerimizin, sevgili çocuklarımız ve gençlerimizin aileleri ve sevdikleri ile beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil dönemi geçirmelerini temenni ediyor,

hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

 

Murat ALTINÖZ

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü

Altay Çeşme Mah. Oba Sok. No. 8 Kaymakamlık Binası 6. Kat - 0216 4170876 3669432 3885392 0505 6408687 0506 7524885

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.