İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'nun İlçemiz Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Güven Özer'e vefat mesajı.
İlçemiz Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Güven Özer'in vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Öğretmenimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum.Hüseyin AydoğduMaltepe Millî Eğitim Müdürü![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu'nun İlçemiz Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Güven Özer'e vefat mesajı.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/01120024_17.jpg)