İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürü Sn Nurgül Güner ve ilçemiz İlkokul-Ortaokul adres kayıt komisyonunda görevli okul müdürlerimizle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürü Sn Nurgül Güner ve ilçemiz İlkokul-Ortaokul adres kayıt komisyonunda görevli okul müdürlerimizle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Şube Müdürü Sn Nurgül Güner ve ilçemiz İlkokul-Ortaokul adres kayıt komisyonunda görevli okul müdürlerimizle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/24113125_CA2DCD08-4B11-4F44-890D-D887C6B5B49B.jpg)