İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve DASKUT (Doğal Afet ve Sağlık Kurtarma) arasında yapılan protokol ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize "Arama Kurtarma ve Afet Eğitimi" seminerleri verilecek.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve DASKUT (Doğal Afet ve Sağlık Kurtarma) arasında yapılan protokol ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize "Arama Kurtarma ve Afet Eğitimi" seminerleri verilecek.![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve DASKUT (Doğal Afet ve Sağlık Kurtarma) arasında yapılan protokol ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize](/meb_iys_dosyalar/2021_02/18112801_24.jpg)