İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu öğrencimizin bisiklete binme isteğini de yerine getirmek adına öğrencimize bisiklet hediye etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu öğrencimizin bisiklete binme isteğini de yerine getirmek adına öğrencimize bisiklet hediye etti.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, yaşadığı bir rahatsızlık nedeniyle geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu öğrencimizin bisiklete binme isteğini de yerine getirmek adına öğrencimize bisiklet hediye etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/15155856_18.jpg)