İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Nazmi Duhani İlkokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve Okul Aile Birliği üyeleriyle eğitim öğretim yılı hazırlıkları üzerine değerlendirmelerde bulundu.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Nazmi Duhani İlkokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve Okul Aile Birliği üyeleriyle eğitim öğretim yılı hazırlıkları üzerine değerlendirmelerde bulundu.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Aydoğdu, Nazmi Duhani İlkokulunu ziyaret ederek okul yöneticileri ve Okul Aile Birliği üyeleriyle eğitim öğretim yılı hazırlıkları üzerine değerlendirmelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2020_08/29182956_5.jpg)