İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Aydoğdu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
Tarih sahnemiz, işgalcilere rıza göstermeyen necip milletimizin kahramanlıklarla taçlandırdığı birçok mücadeleye şahitlik etmiştir. 29 Ekim 1923, hiçbir şekilde esareti kabullenmeyecek milletimize asla pranga vurulamayacağının dünyaya ilan ediliş günüdür, yeniden doğuşun bir nişanesi olarak şanlı tarihimizdeki yerini almıştır. Cumhuriyetimizin 96. yılını kutlarken; kahraman milletimizi, kurtuluş mücadelemizde zafere taşıyan duygular, bugün yine dimdik ayaktadır. Ülkemize yönelik tehdit unsurlarını ortadan kaldırmak; dünyaya barış ve huzur getirmek üzere devletimiz terör örgütleriyle sınırlarımızın dışında da cesurca mücadelesini sürdürürken milletimiz kenetlenerek eşi benzeri görülmeyen birlik ve dayanışma örneği sergilemiştir. Aziz milletimizin mensubu olmaktan gurur duyan eğitimciler olarak bizler, Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 senesine daha güçlü bir Türkiye hedefiyle ülkemize en iyi şekilde hizmet ederek bilgili, donanımlı, şuurlu bir neslin yetişmesi yönünde gayretlerimizle yorulmadan azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu düşüncelerle; Cumhuriyetimizin 96. yıl coşkusunu yaşadığımız bu kutlu günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bugüne kadar vatan için bayrak için gözünü kırpmadan can vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anarken kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor, aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Hüseyin AYDOĞDU İlçe Milli Eğitim Müdürü![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Hüseyin Aydoğdu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_10/28183422_HuYseyin_AydogYdu_Maltepe_IYlcYe_Milli_EgYitim_MuYduYruY_5.jpg)