İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın İrfan Zeki ER ve Elazığ Dernekler Federasyon Başkanı Sayın Faik İÇMELİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU'ya ziyarette bulundular.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın İrfan Zeki ER ve Elazığ Dernekler Federasyon Başkanı Sayın Faik İÇMELİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU'ya ziyarette bulundular.![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın İrfan Zeki ER ve Elazığ Dernekler Federasyon Başkanı Sayın Faik İÇMELİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin AYDOĞDU'ya ziyarette bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/03130226_18.jpg)