İSTANBUL
MALTEPE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zümrütevler İlkokulu - Her Yerde Okuma Köşesi
![Zümrütevler İlkokulu - Her Yerde Okuma Köşesi](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_08163426_img_9186.jpg)
Okul Müdürü Hüseyin Dülger, çocuklarımızın okuma alışkanlığını arttırmak için sınıflarımızda ve okulumuzun belli yerlerinde okuma köşeleri oluşturmaya başlandığını söyledi.
2-E Sınıfı Öğretmeni Banu AVCI GÜRSEL başlatılan bu proje sayesinde hem çocuklar okumaya teşvik ediliyor hem de ders aralarında daha düzenli ve daha verimli oluyorlar dedi.